Wiadomości

Drodzy Przyjaciele!

W sercu miłości, w duszy pokoju a na twarzy uśmiechu. Niech zdrowie Wam wszystkim zawsze służy, dzieją się rzeczy tylko dobre a złe omijają Was z daleka. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2021 Roku, życzy zespół Teatru Kurtyna. Wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom dziękujemy za współpracę w mijającym roku kalendarzowym. Dziękujemy za życzliwość w tych trudnych czasach. Do zobaczenia na spektaklach i warsztatach;)

Pozwólmy żyć kulturze!

Szanowni Państwo. Pomimo trudnej i ciągle pogarszającej się sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju, Teatr Kurtyna cały czas świadczy usługi edukacyjno - profilaktyczne z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. Jednocześnie dostosowując się do obostrzeń i dynamicznych zmian w szkolnictwie informujemy, że wszystkie nasze spektakle są również do obejrzenia w formie online. W celu poznania szczegółów oferty prosimy o kontakt z organizatorami. 

Premiery nowych spektakli profilaktycznych!

W zakładce "OFERTA" mamy dla Państwa krótkie streszczenia, przygotowanych przez "Kurtynę" najnowszych widowisk profilaktycznych. "Powód do życia" dla młodzieży najstarszej, "Impreza " dla klas 4-6 oraz "Kraina przygód" dla maluszków. Jednocześnie przypominamy, że pozostałe propozycje w naszej ofercie są cały czas aktualnie realizowane. Przyjemnej lektury;)

Zmiany w repertuarze!

Drodzy uczniowie, szanowni nauczyciele.  Po wakacjach mamy nadzieję wyruszyć w Polskę z nowym repertuarem. W związku z jubileuszem Teatru "Kurtyna", postaramy się również przypomnieć spektakle profilaktyczne od których zaczynaliśmy współpracę ze szkołami i którymi budowaliśmy Wasze zaufanie do nas. Będą jak zawsze nowości i trochę zmian na lepsze, od września poszerzamy ofertę o warsztaty dla klas 1-3 szkoły podstawowej;) 

CORONAVIRUS

Szanowni Państwo.

W związku z pandemią coronavirusa teatr "Kurtyna" tymczasowo ogranicza swoją działalność profilaktyczną. Utrzymujmy ze sobą kontakt i wspierajmy się w tych trudnych dla nas chwilach. Życzmy sobie dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pracy.