Wiadomości

Szanowni Państwo.

Zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, życzy Dyrekcja Teatru Kurtyna.

Nowy rok szkolny 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych stałych i nowych odbiorców trzy "świeżutkie" spektakle profilaktyczne.  Wesołą bajkę dla klas 0-3 i przedszkolaków w klimacie westernowym na temat uzależnień. Spektakl dla uczniów klas 4-6 związany głównie problematyką przemocy w rodzinie oraz przedstawienie dla młodzieży na temat problemów wieku dorastania, depresji i szkodliwości substancji psychoaktywnych. Jesteśmy jesienią do Waszej dyspozycji;) Zapraszamy do współpracy!

Życzenia na Wielkanoc.

Z okazji nadchodzących Świąt, Teatr Kurtyna staropolskim obyczajem dużo szynki życzy z jajem, dyngusa bardzo mokrego i zdrowia jak najlepszego. Do zobaczenia wkrótce;) 

Nowe spektakle profilaktyczne.

Szanowni Państwo witamy w Nowym Roku. Jak zwykle w styczniu przygotowaliśmy dla Was trzy nowe spektakle profilaktyczne, tym razem dedykowane w głównej mierze uzależnieniom behawioralnym. Nie zapomnieliśmy także o "tradycyjnych używkach" i właściwych relacjach rówieśniczych. Zapraszamy do lektury;)

Drodzy Przyjaciele.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ekipa Teatru Kurtyna pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania, upominków radujących serce oraz chwili zadumy. Niech radość i pokój towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok a zdrowie nigdy nie opuszcza;)

Wakacje w najlepsze trwają ale my nie próżnujemy!

W zakładce "OFERTA" przygotowaliśmy dla Was spektaklowe nowości. Miłej lektury;)

Kochane Dzieci, droga Młodzieży, Panie i Panowie.

Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania, życzy Dyrekcja Teatru Kurtyna. Niech nadchodzące Święta przyniosą Wam zasłużony odpoczynek w gronie najbliższych osób oraz wiarę i nadzieję na przyszłość w tych niespokojnych czasach. 

Nowe spektakle profilaktyczne na rok 2022!

Co roku na początku stycznia zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi "nowościami". Jak zwykle wprowadzamy do oferty trzy nowe spektakle profilaktyczne dedykowane trzem grupom wiekowym, "maluszkom", "średniakom" oraz starszej młodzieży.  Informujemy Państwa również, że aktorzy  teatru "Kurtyna" cały czas występują w szkołach na żywo z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. Dla zainteresowanych świadczymy również usługi w formie online.

Szanowni Państwo.

Za nami kolejny trudny i nieprzewidywalny rok. Czas pandemii pokazał jak wielu mamy przyjaciół w całej Polsce i jak bardzo możemy na nich liczyć. Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że pomimo wielu problemów byliśmy razem w tym trudnym okresie. Cytując słowa piosenki Katarzyny Nosowskiej "Życzymy Sobie i Wam by nas było stać na święty spokój, szczęścia ile się da, miłości w bród, mądrych ludzi wokół". Dużo zdrowia w Nowym 2022 Roku;)

Oferta jesień 2021.

W zakładce "OFERTA" zapraszamy do zapoznania się z trzema "świeżymi" spektaklami profilaktycznymi dla trzech grup wiekowych, które przygotowaliśmy na pierwszy semestr nowego roku szkolnego. Jednocześnie informujemy, że od 1 września pracujemy w normalnym trybie wyjazdowym, realizując spektakle i warsztaty na żywo. Możemy odwiedzić również Ciebie! Zadzwoń i umów się na termin;)

Wakacje czas zacząć!

Po kolejnym ciężkim roku szkolnym rozpoczynamy okres wakacyjny. Załoga Teatru Kurtyna życzy wszystkim zdroworozsądkowego powrotu do normalności, psychicznego odpoczynku i wspaniałej urlopowej zabawy. Niech moc będzie z Wami;)

Kochani Widzowie.

Rok 2021 zaczynamy od wprowadzenia do naszego repertuaru trzech nowych spektakli profilaktycznych. Dla maluchów przygotowaliśmy bajkę pod tytułem "Szlachetne zdrowie" i jak sam tytuł podpowiada dotyczy ona tematyki prozdrowotnej. "Średniakom" z klas IV-VI proponujemy przedstawienie na temat asertywności, manipulacji społecznością szkolną oraz internetowego hejtu, a wszystko podszyte nieodłącznie profilaktyką antyalkoholową. Natomiast uczniów klas VII i VIII oraz młodzież szkół średnich zapraszamy na spektakl "Zmowa milczenia" opowiadający o brutalnej prawdzie społecznego ukrywania skutków patologii alkoholowo - narkotykowej i tragedii która zdarzyła się z tego powodu. Pełne opisy spektakli jak zwykle w zakładce "OFERTA". Jednocześnie zaznaczamy, że w związku z dalej trwającą pandemią i obostrzeniami nasze najnowsze przedstawienia dostępne są również w formie online.