Wiadomości

Konkurs Poetycki dla uczniów szkół podstawowych

Miłośnicy poezji, uwaga!

Teatr Kurtyna zaprasza Was do udziału w naszym wyjątkowym konkursie. Podzielcie się swoją twórczością i wygrajcie niezapomniane nagrody!

Zadanie konkursowe:

Napisz wiersz rymowany który zawiera nazwę “Teatr Kurtyna” oraz porusza tematykę profilaktyki uzależnień.

Nagrody:

- Darmowy spektakl dla swojej klasy

- Niespodzianka indywidualna dla zwycięzcy

Szczegóły konkursu znajdziesz po kliknięciu w przycisk "WIĘCEJ"!

Czekamy na Wasze wiersze

z niecierpliwością

Teatr Kurtyna

Podziękowania dla małych artystów!

Drodzy Przyjaciele,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym małym artystom za cudowne rysunki, które stworzyli dla aktorów naszego Teatru!

Wasza kreatywność i talent przyniosły uśmiech na twarze całej naszej ekipy.

Każdy rysunek jest wyjątkowy i pełen wyobraźni, a wasze wsparcie jest nieocenione.

Te piękne dzieła sztuki są dla nas motywacją i uhonorowaniem naszej ciężkiej pracy.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne wasze arcydzieła!

Z wyrazami wdzięczności,

Teatr Kurtyna

(Zdjęcia po kliknięciu w tytuł ;) )


Zwiastun "Światełko w tunelu"

Zapraszamy do obejrzenia naszego najnowszego zwiastuna: KLIK!Oferta 2024/2025

Szanowni państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą spektakli i warsztatów profilaktycznychSzanowni Państwo.

Zdrowych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku, życzy Dyrekcja Teatru Kurtyna.

Nowy rok szkolny 2023/2024 zbliża się wielkimi krokami!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych stałych i nowych odbiorców trzy "świeżutkie" spektakle profilaktyczne.  Wesołą bajkę dla klas 0-3 i przedszkolaków w klimacie westernowym na temat uzależnień. Spektakl dla uczniów klas 4-6 związany głównie problematyką przemocy w rodzinie oraz przedstawienie dla młodzieży na temat problemów wieku dorastania, depresji i szkodliwości substancji psychoaktywnych. Jesteśmy jesienią do Waszej dyspozycji;) Zapraszamy do współpracy!

Życzenia na Wielkanoc.

Z okazji nadchodzących Świąt, Teatr Kurtyna staropolskim obyczajem dużo szynki życzy z jajem, dyngusa bardzo mokrego i zdrowia jak najlepszego. Do zobaczenia wkrótce;) 

Nowe spektakle profilaktyczne.

Szanowni Państwo witamy w Nowym Roku. Jak zwykle w styczniu przygotowaliśmy dla Was trzy nowe spektakle profilaktyczne, tym razem dedykowane w głównej mierze uzależnieniom behawioralnym. Nie zapomnieliśmy także o "tradycyjnych używkach" i właściwych relacjach rówieśniczych. Zapraszamy do lektury;)

Drodzy Przyjaciele.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ekipa Teatru Kurtyna pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia. Odpoczynku od codziennego zabiegania, upominków radujących serce oraz chwili zadumy. Niech radość i pokój towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok a zdrowie nigdy nie opuszcza;)

Wakacje w najlepsze trwają ale my nie próżnujemy!

W zakładce "OFERTA" przygotowaliśmy dla Was spektaklowe nowości. Miłej lektury;)

Kochane Dzieci, droga Młodzieży, Panie i Panowie.

Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania, życzy Dyrekcja Teatru Kurtyna. Niech nadchodzące Święta przyniosą Wam zasłużony odpoczynek w gronie najbliższych osób oraz wiarę i nadzieję na przyszłość w tych niespokojnych czasach. 

Nowe spektakle profilaktyczne na rok 2022!

Co roku na początku stycznia zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi "nowościami". Jak zwykle wprowadzamy do oferty trzy nowe spektakle profilaktyczne dedykowane trzem grupom wiekowym, "maluszkom", "średniakom" oraz starszej młodzieży.  Informujemy Państwa również, że aktorzy  teatru "Kurtyna" cały czas występują w szkołach na żywo z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego. Dla zainteresowanych świadczymy również usługi w formie online.